Drobečková navigace

Úvod > Koupaliště > Otevírací doba, vstupné

Otevírací doba, vstupné

Otevírací doba

ČERVEN

PO - PÁ 12 - 19 hod.
SO, NE 10 - 19 hod.

ČERVENEC - SRPEN

PO - PÁ 10 - 19 hod.
SO, NE 9 - 19 hod.

Zahájení provozu koupaliště: 26. 5. 2019 od 10:00

V případě zhoršeného počasí v ranních hodinách sledujte informace na webové kameře na tabuli, může být otevřeno od 12 hod.

Vstupné

Přijďte si zaplavat, zasportovat a relaxovat do našeho krásně upraveného areálu s bazény, tobogánem, skluzavkou kamikadze, vířivkou a dalšími vodními atrakcemi, pro nejmenší nově vybudovanými hracími prvky, novými odpočívacími a sportovními zónami a nově zbudovaným ozvučením areálu zpříjemňujícím pobyt v areálu koupaliště.

Druh Cena 
Dospělí 80 Kč
Dospělí od 16 hod 60 Kč
Děti od 1 roku do 15 let, studenti 60 Kč
Důchodci 30 Kč
ZTP volný vstup
Děti do 18 let evidovaní na DDM (Dům dětí a mládeže v Kojetíně) volný vstup volný vstup

Jedná se o děti, které pravidelně navštěvují zájmové kroužky na DDM a mají zaplacenou úhradu na celý rok. Dále děti evidované na DDM navštěvující další organizace ve městě Kojetíně (splňující stejné podmínky), specifikované na letáku DDM vyzývajícím k registraci otisků prstů do vstupního systému koupaliště.

Informace pro rodiče k otiskům prstů:

Nemusíte mít obavy ze zneužití registrace otisků prstů vašich dětí. Pro ochranu osobních informací neukládají snímače otisku prstů do paměti obrazy – otisky prstů jako takové. Není tedy možné získat obraz otisku prstu ze vzoru uloženého v zařízení, protože se jedná pouze o číselná data. Nehrozí proto zneužití osobních informací. Data v systému registrace jsou šifrována již při pořizování (garantováno výrobcem systému registrace).

Návštěvní řád

Všichni návštěvníci jsou povinni se řídit návštěvním řádem koupaliště, navazujícím na provozní řád.

Plavecký úbor

Vstup do prostoru bazénů je povolen pouze v plavkách nebo plaveckém úboru z pružného přiléhavého materiálu s krátkou nohavičkou.

Plavecky ubor